Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szefi, MIOK, Katedra, Szinergi...

Szefi, MIOK, Katedra, Szinergia. Melyik suli a legjobb? (Szeged/Kecskemét vonatkozásban)

Figyelt kérdés
mást is ajánlhattok..:)
2010. júl. 24. 13:45
 1/8 A kérdező kommentje:
OKJ-t végeznék ezek valamelyikében..
2010. júl. 24. 13:49
 2/8 anonim ***** válasza:

A szefi szar, 2szer adtam nekik esélyt, kétszer kezdtem el ott tanfolyamot, de a vége mindig az lett, h átmentem másik suliba.

Egyszerűen hanyagok, a nevemet elírják (pedig nem különleges a nevem, csak pusztán Katának hívnak, nem Katalinnak) tudatlanok, nincsenek tisztában a dolgokkal, stb, stb...

Szinergia sztem drága, amire én jelentkeztem az 13.000 vagy 15000Dt egy félév.

Mondom nekik: nekem még nincs okj-s szakmám semmi, így ingyenesnek kellene hogy legyen erre ők, hogy ez fedezi valami iskola hozzájárulás, meg nem tom mit...

A miok is fizetős, a katedráról nem tudok nyilatkozni.

2010. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szinergiában most 17.000 az első félév,aztán 19.000 lesz..

Alapítványi suli, ez azért van..De ezt legaláb rögtön az elején közölték is.Amúgy nekem sincs OKJ-m.

Amúgy nagyon szimpi volt a hölgy akivel ott(Szinergia) beszéltem...

Szefi nekem azért lenne jó, mert van kecskeméti kihelyezett képzésük..Nekem az lenne ideális..

Nem tudom melyik a jobb.

Amúgy Szefiben az oktatás is rossz minőségű?


MIOK-ban nincs az a képézés ami legjobban érdekelne,de tudnék mást is vlasztani.


Katerdában is ilyen 3 szakmát adó kombináélt képzések vannak..Így az is többletköltség..Mert ugye a 2.-3.szakmánál a vizsgadíjat fizetni kell:S


Köszi a választ azért:D

a

Vrom amég a tippeket.

2010. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

*legalább

*képzés

*kombinált


bocs az előbb a másik felh.nevemmel voltam belépve:)

2010. júl. 24. 14:24
 5/8 A kérdező kommentje:
*választani
2010. júl. 24. 14:24
 6/8 A kérdező kommentje:

*várom


Kicsit bénán gépeltem:D

2010. júl. 24. 14:34
 7/8 anonim válasza:

Látom 2 éve kérdezted és azóta vagy végeztél OKJ-s tanfolyamot vagy nem.:) De ha esetleg nem és valamikor a közeljövőben tervezed, akkor jó ha tudod. :)

A SZEFI tényleg pocsék. Nem ajánlom.

Igaz csak 1 1/2 hónapja kezdtem el, de több problémám volt vele eddig, mint az egyetem 3 éve alatt összesen.

A tanárok nem segítőkészek. Azok sem akik elvben a "papírmunkát" végezik.

Állítólag munka és más suli mellett is könnyen elvégezhető. (estin vagyok.) NEM,nem teljesíthető.

Igaz, van egy-két tanár aki megértő , segítőkész, csak sajnos ez nem elég.

A többit sajnos nem ismerem.

2012. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi kedves utolsó válaszadó!!:))
2012. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!