Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Asztalos a szakmám és lehetnék...

Asztalos a szakmám és lehetnék szakmával tüzoltó?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nemigen.
2010. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2010. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ha alkalmas vagy rá minden szempontból, akkor lehetsz!

Ott úgyis átképeznek.

2010. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Ha felgyullad az asztalosműhely...igen:D
2010. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert szeretnék az lenni de nemtom hogy miért nem lehet szakmai végzettségel tüzóltónak jelentkezni
2010. aug. 21. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetnél, mi köze az alkalmasságodnak ahhoz, hogy már van egy szakmád? Gondolom, jónéhány tűzoltónak van. Jó a 2. vlaszban a link.
2010. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Bocsáss meg!


Miért akarsz te tűzoltónak menni? Én is asztalos vagyok, pár volt osztálytársam is elment tűzoltónak és mellette meg dolgozott, mert nem fizették meg. Pakolj össze családostul és menj el külföldre. Ha jól dolgozol még piros szőnyeget is terítenek a lábad elé.


Tisztelem a tűzoltókat, de ez az ország nem érdemli meg, hogy a szakemberek idehaza dolgozzanak, mert sárbatiporják őket minden szempontból.


Megaztán kibelezett, roncsolódott embereket kell cibákolnod az életedet és a családodat kockáztatnod. Én tisztelem, amit a tűzoltó tesz! De a tűzoltót nem tisztelik semmilyen szempontból!


Bocs az őszinteségért.


És mégegyszer tisztelet a tűzoltóknak!

2010. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!