Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen esélyei vannak az...

Milyen esélyei vannak az embernek asztalos szakmával Angliában?

Figyelt kérdés

Talál magának munkát? Keresik az asztalosokat Angliában (pl. Londonban)?

Milyen munkák vannak, ahová esetleg felvennék asztalos végzettséggel?

Vagy milyen munkák vannak, amikért azért fizetnek valamicskét, de nem kell hozzá különösebb végzettség?


2011. aug. 11. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Angliában egy jó szakma mindig jól jön..

De ahhoz hogy asztalosként tudj dolgozni,el kell végezned itt kint egy munkavédelmi tanfolyamot,és el kell végezned egy olyan tanfolyamot amivel itt kint is hitelesíted a szakmádat.De ez még nem minden.Kell hogy legyen szakmai gyakorlatod ami jó ha letudnak informálni.Talán a legtöbb szakmunkás ezért is kap nehezen a szakmájában melót.

De a legfontosabb a nyelvtudás.Jól angol nyelvtudással kell rendelkezned,hogy bármilyen munkára esélyes legyél..

2011. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szakmai gyakorlatnak Magyarországon vagy Angliában kell meglennie?
2011. aug. 11. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok..

A szakmai gyakorlatnak Angliában kell hogy legyen..Magyarországot sosem fognak felhívni.Tudom ,mert Angliában egy munkaközvetítő cégnél dolgozom,így benne vagyok egy kicsit.

Egy jó tanács..A kinti gyakorlatot egy módon tudod megszerezni.

Ha van asztalosi állás akkor ne mint asztalos jelentkezzél rá(mert ha nincs gyakorlatod,nem lesz esélyed sem) hanem úgy jelentkezz az állásra,hogy segédgyakorlónak mennél oda.Vagyis mint segédinas..Igaz ebben az esetben kevesebb lesz a béred mint egy szakmabelinek,,de 1 év gyakorlatot már tudsz is szerezni.Utána már nem lesz gond,mert lesz egy munkahely aki ad rólad referenciát.

2011. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!