Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek rendezvényszerv...

Hogyan lehetek rendezvényszervező?mondana valaki vas megyében iskolát?

Figyelt kérdés
2 évig szakács szerettem volna lenni, de jobban utána néztem a szakmának és nem annyira tetszik. a rendezvényszervezőn gondolkodtam,de nem tudom melyik iskolában lehet ezt tanulni , ha valaki tudja segítsen köszii

2021. dec. 4. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy igényel bármit a szakma, nyilván vannak képzések, továbbképzések, vagy esetleg egyetem (HR/közösségszervezés/kommunikáció és média/szociológia) ami hasznosak lehetnek a munka során, de igazából itt a kapcsolatok a fontosak és egyéni vállalkozóként szokták ezt sokan csinálni. Ha multinál szeretnél elhelyezkedni, akkor alap a diploma, tök mindegy hogy egyeltalán nem releváns amit tanultál, de kérik.
2021. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!