Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE TáTK pénzügy-számvitel...

ELTE TáTK pénzügy-számvitel (Szombathely) képzéséről szeretnék érdeklődni?

Figyelt kérdés
Szeretnék Szombathelyre jelentkezni pénzügy-számvitel alapképzési szakra. Érdekelne, hogy milyen az oktatás, a tanárok, a vizsgák, az egyetem élet. Mennyivel tér el az oktatás, a vizsgáztatás szempontjából a Budapesten lévő pénzügy-számviteli képzésektől ELTE-GTI,CORVINUS,BME,GTE?

2022. ápr. 8. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A családi tapasztalatokat tudom elmondani. :) A szombathelyi közgazdászképzés nem nagy eresztés. A vidéki egyetemek sok mindenben jobbak tudnak lenni (tehetségondozás, egyetemi élet, stb.), de ezt a szombathelyi ELTE nem hozza... nincs önálló közgáz kar ott ugye, csak kihelyezett képzés, ilyen-olyan oktatókkal és oktatási színvonallal. Sopron és Győr klasszisokkal nívósabb a környéken, előbbi az elég komoly fejlődési ívet jár be komoly tehetségondozással. Győr személytelenebb, tömegképzés, de azért mégis egyetem... A szombathelyi ELTE-nek nem sok köze van a pesti anyaintézményhez, sem az oktatás sem a hallgatók általános nívójában. (Szerintem nem is lesz ott sokáig ebben a formában.)
2022. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne arra számíts, hogy olyan, mint az "igazi" ELTE... :-) Felettem szólóval tudok egyet érteni... Sopron vagy Pest.
2022. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zalaegerszegről tudok nyilatkozni, pár éve végeztem el ott a pü szvitelt, a BGE kihelyezett karán. Már az elején megfelelő állásom lett, ami azóta a tapasztalataimnak köszönhetően még jobb lett, több fizetés, és még mindig van hova fejlődnöm. Annyira szerintem nincs messze Szombathelytől, ha már a környékén keresgélsz. Van mesterszak is, én nem végeztem el, ezzel az alap diplomával, plusz angol német nyelvtudással bőven jó ajánlatokat kaptam, és kapok. Ha majd kell, elvegzem a mestert is de szerintem nem fog kelleni. Olyan magas vezetői szintet nem akarok elerni, minden máshova pedig többet ér a tapasztalat. Viszont tény, hogy egyetemi élet, és nemzetközi tanulmányi tapasztalatok tekintetében Zalaegerszeg nem tud versenyezni sem Győrrel, sem Sopronnal.
2022. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem indult... :)) Most pótfelvételin remélem, bejutok a Soproni Egyetemre. (Már nyár elején is szívesebben mentem volna Sopronba, de ezzel így most eldőlt...) Szurkoljon mindenki! :D
2022. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
jah, el sem indult... mondjuk azt is csodálom, hogy a többi közgazdász szak még igen Szombathelyen...
2022. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szombathelyi gazdasági képzéseknél évről évre nagyobb a baj... :(
2022. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!