Ha már egyszer elmentem dolgozni, bejelentett álláson volt, akkor még meg lehetne-e pályázni egy nappali államilag támogatott egyetemi képzésre a felvételt?

Figyelt kérdés
MSC-re szeretnék majd menni 1-2év múlva, de addig dolgozok, és nincs levelező tagozat ezen a képzésen.....ja eddig 8félévet tanultam egyetemen (BSC)
2010. okt. 5. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet:)
2010. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? hogy jön a munka az egyetemhez??? akik 40 évesen járnak suliba azok szerinted addig soha sehol se melóztak?
2010. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt nem a munkán van a hangsúly, hanem az állami támogatáson! mert perpill nekem nincs 420ezer forintom egy félévre a BME-n!! Mer' asszed nem láttam elég 40évest a fősulin a levelezősöknél? -.-
2010. okt. 6. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: államilag támogatottra is ugyanúgy jelentkezhetsz. ha azon a szinten ez lesz az első diplomád, és eléred a támogatott ponthatárát, akkor 120 évesen 80 év munkaviszony után is bent vagy!!
2010. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyszerűűű...ezt a választ vártam...köszi!
2010. okt. 8. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!