Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Beiratkoznál jogász szakra...

Beiratkoznál jogász szakra levelezőn úgy, hogy jelenleg első trimeszterben jársz?

Figyelt kérdés
Szeretek tanulni, nem szivesen adnám fel, és nem is igazán halasztanék. Előképzettség miatt néhány tárgyat eltudok fogadtatni…
2023. júl. 27. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Jovore
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

Ha mindenképpen el akarod végezni, akkor kezdd el a szülés előtt. Egyrészt vissza kell rázódni a tanulásba kicsit, ez most könnyebb.

Ráadásul ha most alakítasz ki kapcsolatokat csoporttársakkal, lesz, aki segít, amikor megvan a baba, és megúszhatod akár halasztás nélkül is. MErt lehet egyezkedni tanárokkal, de kell a csoporttársak segítsége.

2023. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Én megpróbálnám. De őszinte leszek nekem első baba mellett semmire nem volt időm. Wc-re menni se. Bár amikor alszik esetleg akkor lehet tanulni. Nekem nem ment volna. De minden baba más.
2023. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pont vizsgaidoszakban fogsz szülni? Az a lényeg, hogy azokra a tárgyakra feküdj rá (egyetemfuggo, de ilyen a római jog, egyetemes és a magyar jogtori) amit ha nem végzel el első félévben akkor kapasbol csúszni fogsz. Tehát hiába kezded el most, ha pl. rómán megcsuszol (érthető okokból, gyerek az elso). Tehát ezt gondold át szerintem és úgy menj neki, hogy azt a 2-3 raepulos targyat megcsinalod ha törik ha szakad és már félév elején elkezdesz rájuk tanulni, így a szülés előtt már nem az lesz a legnagyobb problémád.
2023. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Március 22-ére vagyok kiírva. 😊

Köszönöm a válaszokat!

2023. júl. 31. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!