Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek óvodapedagógusnak?

Felvesznek óvodapedagógusnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelentkeztem pótfelvételin óvodapedagógusnak levelezőn, 220 pontom van és 202 volt a rendes felvételi eljárásban a ponthatár.

Szerintetek felvesznek?🥺



2023. aug. 26. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Az a tippem, hogy igen.
2023. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen alacsony pontszámmal más pozícióra betöltésére úgyis alkalmatlan lennél, arra viszont tökéletes hogy olyan emberekre vigyázz akiknél nem alakult ki sem a beszéd sem az íráskészség
2023. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
#2. Ez azért övön aluli volt. Az érzelmi intelligenciával eléggé hadilábon állsz.
2023. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Húha, meglátjuk, remélem, sikerül bekerülnöd azért! Én is óvodapedagógiára jelentkeztem, nekem mondjuk 428 pontom van, még így is megfordul a fejemben, hogy mi van, ha nem lesz elegendő. Sok sikert kívánok! :)
2023. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4. Köszönöm!🥰 Neked is sok sikert! Sikerülni fog!🥰
2023. aug. 26. 22:32
 6/10 anonim válasza:
63%
Sziasztok ! Nálam nagy a kétségek sajnos nem vettek fel az óvodapedagógia kara és végül 374 pontom és azt írták hogy nem értem el a ponthatárt pedig amikor jelentkeztem erre a szakra 220 pont volt kiírva és most is a pótfelvételi ponthatár 229 én a levelezőt választottam de a határozatomban azt îrták hogy nincs ponthatár és ezért nem tudom mennyi kellett volna még hozzá nagyon meglepődtem ezen Ha valaki tud ebben segíteni az kérem írjon !😊
2023. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, kedves utolsó, de ilyen nyelvhelyességgel jobb is, hogy nem vettek fel!
2023. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Óvodapedagógiát végeztem. Nem tartom helyesnek a pótfelvételit. Aki, a kiírt ponthatárt nem éri el felvételin, alkalmatlan a szakmára. Annyi kihívást tartogat az óvodai lét. Hogyan bírkóznának meg ezekkel a dolgokkal napi szinten? Ráadásul, munka mellett még továbbképzésre járok.
2023. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem mindenki azért él a pótfelvételi lehetőségével, mert sehova nem vették fel. Vannak, akik eleve nem jelentkeztek télen, nekik szerintem ez egy jó lehetőség, hogy van erre módjuk nyáron is.

2023. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A pótfelvételin több kell, h legyen a ponthatár, mint az altalanos felveteli eljarasban. Azt nem tudom, h lehet-e ugyanannyi, de kevesebb biztos, h nem. Szoval az, h ha valaki nem eri el az altalanos felveteli eljarasban, de majd a potfelvetelin... hát ez nem egeszen igy mukodik. A masik meg az, h lehet valaki nagyon jo ovodapedagogus akkor is, ha xar pontokat visz. Lehetett a kozepiskolaban nehany olyan tanara, aki maskeppen gondolta az osztalyzast, mint mondjuk egy masik iskolaban, egy ugyanolyan kepessegu tanulo eseteben. Es az bizony szivas a felvetelinel. Az, h valaki milyen tanulo, messze nem fugg ossze azzal az erzelmi intelligenciaval, es mindenféle készséggel, amivel egy ovodapedagogusnak rendelkeznie kell.
2023. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!