Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elhanyagolt aktív félév az...

Elhanyagolt aktív félév az egyetemen, hova tovább?

Figyelt kérdés

Önköltséges szakon a 2.félévemben vagyok jelenleg, de sajnos magánéleti illetve munkaügyi gondok miatt az órák nagy részét elhanyagoltam. Ezalatt azt értem, hogy nemigen jártam be a gyakorlatokra, összeszedtem egy rakat hiányzást, és nem hallgattam meg az előadásokat. 2-3 tárgyam fixen elbukom, amiket tudom hogy felvehetek következő félévben újra, de mi ennek a következménye?? Útközben megbántam a szakválasztást is, gondoltam rá hogy kiugróként átmennék egy másik szakra esetleg. Valaki esetleg van itt, aki járt már hasonló helyzetben? Ragaszkodom hozzá, hogy az alap 3 évem teljesítsem, de ez a félévem elúszott..

Köszönöm ha negatív véleménynyilvánítás nélkül válaszoltok:)



máj. 2. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a félév elúszott, de a tárgyakat később pótolni tudja. Olvasgassa a tanulmányi szabályzatot, menjen be a tanulmányi osztályra. A felvett tárgyak egy részét talán tudja még passziválni a vizsgaidőszak előtt, akkor a lehetőségei nem fogynak.
máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a következő félévet passziváltatnám és eldöntenén, hogy mit is szeretnék tanulni. Jobb, ha tisztában vagyunk önmagunkkal. Egyébként a puding próbája az evés, átjöttél, annyira nem jött be, van ilyen.
máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!