Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meddig van lehetőségem OKJ-s...

Meddig van lehetőségem OKJ-s tanfolyamra jelentkezni államilag finanszírozottan? Első OKJs képzésem.

Figyelt kérdés
életkor? egyetem mellett lehet-e?
2010. dec. 21. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan én sem tudom, de valami olyant hallottam, hogy van x félév, ameddig ingyen tanulhatsz, ahogy egyetemen sem kell fizetned az első 4-5 évben. És az okj is ugyanilyen, tehát az egyetem mellé már nem fér be az államilag finanszírozott félévekbe. De javítson ki, aki jobban tudja.
2010. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Államilag finanszirozottan csak nappali,iskola rendszerű okj van. Ilyenre ha jól tudom 22 éves korig lehet jelentkezni,akkor ha előtte még nem végeztél el egyetemi vagy főiskolai szakot. Ha elvégeztél,akkor is mehetsz de akkor már fizetned kell. Ha elmúltál 23 már nem is mehetsz iskolarendszerű szakképzésre,és az összes többi fizetős.

Az én iskolámban így van

2010. dec. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt a tájékoztatást kaptam, hogy nem számít, van-e diplomád, ha nem vagy még 23, járhatsz államira nappalin. Szóval kábé ott érdeklődj, ahová menni akarsz, ott biztosan hiteles tájékoztatást kapsz.
2010. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érettségi szokott

kelleni

2018. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!