Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két tannyelvű középiskolák...

Két tannyelvű középiskolák Debrecenben?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok felvételizni, és annyi elképzelésem van, hogy mindenképp angolt akarok tanulni tovább. Az osztályfőnököm az Adyt ajánlotta, ami tényleg szimpi suli. Erről valami vélemény? Az angol tanárom szerint viszont az a színvonal, amit itt tanulok az általános sulimban, az nem lesz elég egy erős angolos sulihoz, ezért magántanárt kell fogadnom. Ebben mi az igazság? Elég költséges lenne, ezért kérdezem.
2011. márc. 22. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg angolt akarsz tanulni akkor az a pár alkalom a magántanárnál nem sok

Debrecenben az Ady a legjobb,van még a Dienesben,az is elég jó

a többi meg olyan hogy valamilyen szakkal együtt van: pl: vegyiben 2tannyelvű

én most felvételizek-én a nyelvi előkészítőset írtam be az Adyba

ez azért jó mert ugyanúgy tanulhatsz angolt emelt óraszámban de nem kell angolból felvételizni

az a lényeg hogy a felvételit írd meg jól

óriási a túljelentkezés szóval ha 4,5 alatt vagy akkor el is felejtheted

2011. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 év múlva fogok felvételizni, és heti 2 alkalom minden héten szerintem nem kevés. A Dienest még nem is néztem, de majd megnézem. Mindenképp 5 egész akarok lenni év végén, és 8. félévkor, tehát nem kell "elfelejtenem". Köszi a választ.
2011. márc. 23. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!