Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki főiskola,...

Van itt olyan, aki főiskola, illetve tanfolyam (OKJ) mellett dolgozik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy így meglehet-e élni hónapról hónapra. Fizetni az iskolát, az albérletet, a kaját, stb. Én most érettségizem, szeptembertől már ha minden jól megy Gyöngyösön tanulok majd, de magamnak kell állnom majd mindent. Suli mellett, melózni szeretnék, csak nem tudom mennyire lesz ez kivitelezhető és félek tőle!
2011. jún. 4. 15:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen?? :) Akkor magyarán nekem csak a koli vagy albérlet és a kaja költsége maradna fenn?
2011. jún. 4. 16:25
 12/15 anonim ***** válasza:

Én azt hittem ez könnyen kivitelezhető.

Sok egyetemista úgy tudja osztani az észt az alacsonyabb végzettségű emberek felé hogy ezt meg lehet csinálni.

Ezek szerint nem?

2011. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem elég nehéz ez a dolog, főleg akkor, ha a szülői támogatás elmarad. Sok egyetemistának azért könnyű a dolga, mert csak tanulni van gondja, mert mindent fizet anya meg apa. Nekem szerintem nem fog fizetni senki semmit, mivel csak anyummal lakom, de még a kapcsolatom sem jó vele, és szeretnék tanulni. :S :(
2011. jún. 4. 16:28
 14/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb első OKJ-t igen fizeti az állam. Vannak speciális szakok, amiket nem fizet, utána kell nézni.
2011. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:) Köszi az infót, amúgy pedagógiai asszisztens tanfolyamra mennék, mert főiskolán pedagógiai szakra jelentkeztem, de mivel magas a ponthatár, ezért olyan okj kell amit betudnak majd számítani pontnak.
2011. jún. 4. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!