Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon gáz, ha az ember 20...

Nagyon gáz, ha az ember 20 évesen kezdi az egyetemet?

Figyelt kérdés
Szerintem most nem fognak fölvenni, mert eléggé elrontottam az érettségit, úgyhogy jövőre újra csinálom az adott tantárgyakból. Nagyon gáz, ha elsőre nem vesznek fel?
2011. jún. 12. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó is egy évet kihagyni, dolgozz, tanulj, de szerintem mindenképp előnyösebb, mint rögtön elkezdeni. Csomóan csinálják, egy évet én is kihagytam gimi után, és nagyon jót tett, újult lelkesedéssel tudtam nekivágni, és úgy érzem, érettebben. Én abban az évben csináltam egy nyelvvizsgát, dolgoztam, és magyarból emeltszintűztem, iszonyú jó volt, hogy a munkán kívül nincs kötöttség, volt pénzem szórakozni, szóval hajrá!
2011. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért kell naponta feltenni egy ilyen idióta kérdést? felvi is megírta, hogy a nappalis elsősök ÁTLAGéletkora 21-22 év, szóval 20al még átlag alatt vagy. én 26al kezdem most a harmadik félévemet és nem én vagyok a legidősebb. csak előnyöm van belőle, hogy kicsit idősebb vagyok a többségnél.
2011. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is 20 évesen kezdtem el...
2011. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 31 vagy később kezdem, most vok 29 de anyagiakban és időben nem jön össze a dolog + nekem is javitani kéne a ponthatáremelés miatt.
2011. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
osztálytársam is most töli a 20-at, mivel vmi nyelvi előkészítőn volt, meg szerintem évvesztes, és ő is most fogja kezdeni az egyetemet. EGYÁLTALÁN NEM GÁZ!
2011. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem "gáz" kedves Kérdező, de lehet, hoy ha dolgoznod is kell, nehezebb. De legyél nagyon szorgalmas, kitartó a készülésben. Mint egy sportoló az edzésben. Legyen napirend, ahhoz tartsd magad:

pl:minden nap 6-9-ig tanulsz. Legyenek egyéni tanuláshoz megfelelő könyveid -(pl.amiben a példák , feladatok megoldása benne van)

Lehet,hogy kell egy konzulens tanár, aki néhány órában segít.

Kívánom, hogy sikerüljön! sok erőt, kitartást!

2011. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat fogok tanulni az biztos és egy nyelvvizsga is be van tervezve. A mostani érettségiben az emelt matekot rontottam el, úgyhogy az jövőre mindenképp újra kell csinálnom.
2011. jún. 12. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!