Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó döntés kommunikáció és...

Jó döntés kommunikáció és médiatudomány szakra jelentkezni egyetemen? Hol ér a legtöbbet a képzés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Én elvégeztem, és mindenhol 3-5 év tapasztalatot kérnek munkahelyen. Elmehetsz dolgozni tapasztalat nélkül ingyen! Szóval ha van egy jó kapcsolatod, akkor menjél.
2011. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Úgy tudom a legrosszabb alibiszakok egyike.
2011. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Persze hogy megéri oda jelentkezni!!Közmunkásokra mindig szükség lesz.Gondolj csak bele, ha nem lennének kommédiások akkor ki szolgálna ki a Mekiben és ki töltené fel az árut a boltok polcaira.

És ami a legfontosabb hogy ha nem lenne ilyen szak akkor nekem nem lenne munkám sem!!

Üdv: egy szocmunkás (dolgozó)

2011. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ausonia ***** válasza:
65%

és itt el is végezte valaki a szakot???vagy csak a szánk nagy emberek?

én történetesen kommos voltam, mindenféle kapcsolat nélkül bekerültem helyi TV-be,ott le kell húzni pár évet,akkor már lehet önéletrajzot küldeni akár országos médiumhoz is...

ekf-et javaslom, elektronikus sajtón páratlan a gyakorlati képzésük az országban.

2011. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
BÜFÉ-RUHATÁR
2011. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

nehogy elpazarolj három évet erre

egy komoly hiteles TV-s személyiség jogot, közgázt végez

2011. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem ér semmit. 2 évet jártam arra a szakra, de a tudás amit ad az egy nagy 0. Életem legjobb döntése volt, hogy otthagytam.
2011. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

El lehet helyezkedni pl mehetsz a Naphoz fűtőnek vagy vonatkerékpumpálónak,de közmunkásokra és árufeltöltőkre is szükség van.A sulinkban például büfésnénit is keresnek csak hogy megemlítsem.De szerintem a Mekit is pályázd meg mint álláslehetőséget!

Üdv

2011. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%

ajajaj de nagy a szája itt mindenkinek. Más szakokat fikázni mindig könnyű, "büfékszaknak" mondani olyat, amiről gőzünk sincs mi az, max 1-2 negatív példa alapján azt állítani, hogy ha valaki ezt elvégzi egyenes út vezet a mekibe. ha ha

de most komolyan..

kommédián tanulok én is, eddig semmi negatív tapasztalat..ja és csak úgy mellékesen hozzáteszem kb. ugyanannyi "haszontalan" közgazdász van, mint kommédiás ;) elgondolkodtató, nem ?

2012. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
71%
Gusztustalan ez a sok lenéző komment pl. "büfészak". Igen, egy orvosi, jogi végzettség valóban jobban mutat, mint egy egy kommunikátori, vagy bármilyen más szak. DE! Azért ne feledkezzünk meg arról, hogy nem mindenkinek az az álma, hogy pl. orvos legyen. Nem hiszem, hogy jó lenne, ha mindenki az "elit" szakokra jelentkezne, mert az a menő. Ne mondja nekem senki, hogy a közgazdászok sokkal kevesebben vannak, mint akik kommunikációt végeztek. Egyébként én is kommunikációra szeretnék menni, de nem azért mert nem tudom mit kezdjek magammal, vagy mert síkhülye lennék. 4-es, 5-ös vagyok az összes tantárgyból, szóval nem hiszem, hogy nagy bajban lennék. (Ja, és hogy ne tudjatok belém kötni elmondom, hogy felmérések alapján a gimnáziumom az ország 10 legerősebb iskolája között van.) Azonban utálom a reál tantárgyakat és nem vonz se az orvosi, se a jogi, se a mérnöki stb. pálya. Ilyen beállítottságú vagyok és kész. Viszont beszélek 3 nyelven, szeretek emberekkel kapcsolatot teremteni, intézkedni, szervezkedni. Nem hiszem, hogy bárkibe bele kéne kötni a céljai miatt, és talán előbb meg kéne ismerni az embereket, mielőtt közhelyeket állítunk ki.
2012. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!