Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Halmozottan hátrányos helyzetű...

Halmozottan hátrányos helyzetűnek számítok akkor is, ha apám biztonsági őr tanfolyamot végzett?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Max ha rendőr lenne. (najó bocs a poénért :(
2011. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van papírod róla az önkormányzattól, hogy halmozottan hátrányos vagy?

ha nincs akkor menj el

azt hogy hátrányos vagy vagy nem azt sajnos nem te döntöd el hanem az önkormányzat

2011. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló,hogy nem én döntöm el.Csak azért kérdezem,hogy van-e értelme elmennem,meg,hogy tudjam ,hogy kb mennyi pontom lesz a fősulis felvételim kapcsán.
2011. aug. 28. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, akkor, és csak akkor vagy hátrányos helyzetben, hogyha mindkét szülőd 8 általánost végzett csak. Apukádnak eleve szakmája van, így ebből a körből kiestél.
2011. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én állandó gyermekvédelmi segélyt kapok mert anyum egyedül nevel minket 2 tesómmal. Az erről lévő határozatra kaptam 28pontot.
2011. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!