Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegeden 10. év folyammal...

Szegeden 10. év folyammal tanulás? Szeged

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy olyan problémám hogy kiiratkoztam a sulimból nem bírtam már idegileg!És át akartam iratkozni Szegeden a Krudy Gyulába Szakács szakmára,és sajnos ott úgy jött össze a dolog hogy nem vettek fel.Szegeden tudnátok ajánlani valamit ahova be tudnék iratkozni ?Tanulni szeretnék még.Nem vagyok már tanköteles valamit találnom kell suli kezdésig , azt utána már valamelyest könnyebb lenne.Csak a szüleim eléggé szigorúak és ha nem járok suliba eléggé rossz helyzetbe lennék így is abba vagyok.Akár OKJ-s képzés is jó lenne ami tandíjmentes.Köszönöm ha valaki tud segíteni!


2011. aug. 29. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hansági? Ott is van szakács szak. Viszont ott valakinek fizetnie kell, de nem tudom, hogy kinek.
2011. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen Hanságit én is tudom.Meg is érdeklődtem 55e Ft az első félév második félévet lehet részletre.De sajnos nem állunk úgy anyagilag hogy ezt meg engedhessük magunknak.Szóval az kilőve.
2011. aug. 29. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor nézd körbe a szegedi sulikat, amelyiken szimpi valamelyik szak, azt hívd fel. Valahova tuti felvesznek!

OKJ-s tanfolyamot azért nehéz találni, mert a legtöbbhöz 10 osztály legalább kell.

És egy esti gimihez mit szólsz? Csak mert a kérdésedből és válaszodból ítélve nem tűnsz hülyének. :)

2011. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10 osztályom az meg van ! Estihez meg nagyrészt érettségi kell.Az viszont nincs mert 2 évet voltam szakmán,de nagyon megutáltatták velem.
2011. aug. 29. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!