Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági, vagy marketing...

Tinker Bell kérdése:

Gazdasági, vagy marketing diplomát szeretnék. Ajánlanátok olyan főiskolát ahol ezt levelezőn tudnám elvégezni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a marketing és a gazdaság és szeretnék ilyen irányultságú diplomát, viszont dolgozok így csak levelezőn tudnám elvégezni. A középiskolában tanultam marketinget és gazdasági tárgyakat, marketingből emelt szintű érettségim van. Nem most végeztem a suliban, de érdekelne egy diploma megszerzése.


Tudnátok iskolát ajánlani, ahol ezt levelezőn tudnám elvégezni, lehetőleg minél kisebb tandíjjal?


Köszönöm!


2011. szept. 11. 21:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
ja és várom a zöld kezet
2011. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nézd, tisztában vagyok vele, hogy mit jelent marketinget tanulni, mivel emelt szintű érettségim van belőle...


Nem feltétlenül munka céljából szeretnék egy diplomát, hanem úgymond kedvtelésből. Jelenleg egy megbízható munkahelyem van, hosszútávra gondolkoznak velem.


Rengeteg dolog érdekel, ez a kettő az amit kiemeltem, emellett sok van még.


Köszönöm a válaszod, de a stílusod miatt azért sem adom a zöld kezet!

2011. szept. 12. 20:24
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

:oDDDDDDDD

most aztán jól megmondtad nekem, hűha.........:o)))))))))


Édesem csak egy kis semmi érettségid van marketingből ami semmi sem ér és azt gondolod, hogy tudod miről szól a marketing.:oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Menj a Kodolányira az neked való...:o)

2011. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy az aki azt hiszi, hogy odamondta, mert lealázta három sorban a marketingeseket! El vagy tévedve és túl nagy az arcod.... csak nem tudom, hogy mire...
2011. szept. 12. 20:54
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

marketing osztályvezető vagyok Magyarország egyik mobilszolgáltatójánál

anno én is érettségiztem marketingből, semmit sem ér...köze nincs a munkához...


szóval, hogy mire fel?tapasztalat!!!


és mivel nem megy úgy látom a szövegértés, ezért felvilágosítalak, nem aláztam le a marketingeseket, ez a szakmám

a marketinges diplomát szóltam le, mert semmit sem ér


harmadrészt feltettél egy kérdést, ha nem érdekel a válasz feleslegesen koptatod a billentyűzetet...


Álmodj szépeket Csipkerózsika!!

2011. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Jah, igen! Így anonimban gondoltam, hogy te vagy az atyaúristen!


Nem a válasz nem érdekel, csak a stílus amiben előadtad, Jani a gátról jól megmondta... "tűsarkúban tipegve"


Vicces vagy! De inkább szánalmas! =oD


Ha normális, emberi hangnemben írtad volna, talán még nyomtam volna a zöld kezet, ha ez téged annyira megérint, de sajnos kétszer nem nyomhatok...

2011. szept. 12. 21:05
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Pontosan ez az, ami miatt az osztályunkon egy marketing diplomás nem dolgozik, csak közgazdászok.

Egyrészt jellemző rájuk az útszéli stílus, mint rád.Másrészt el vannak varázsolva, nincs realitás érzékük, egy kampányt nem lehet rájuk építeni.

Nos igen sok hozzád hasonló tűsarkokon libegő kis csaj próbálkozott már nálunk asszisztensi pozícióba kerülni egy marketing érettségivel...igen kevés sikerrel.


Istenem a zöld kezeknél tartasz?te miről beszélsz?

szeretem tesztelni az embereket és általában ugyanabba a csapdába esnek, mint te


sajnos tévedsz, a marketingesnek nem kell sem kedvesnek sem bájosnak lennie, csak kíméletlenül őszintének

egy jó marketingesen sok múlik a cégnél, ha hazai piacra dolgoznak, de ezek egyike sem marketing szakos.....

Egy 18 éves kislány vagy aki még egy kérdést sem tud értelmesen feltenni.

2011. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Útszéli stílus? Ezt pont az mondja aki kérdés nélkül lealáz és hosszú kommentek óta próbálja elhitetni velem, hogy VALAKI? Neked komoly problémáid vannak és ha már ennyire próbálsz belekötni a leírtakba, akkor megsúgom, hogy elmúltam 18. Igaz ezt nem így írtam le, lehet hogy ezért nem értetted...


Hogy jössz te ahhoz, hogy bármilyen véleményt is alkoss rólam, úgy hogy egy élő szót sem váltottunk, csak púposkodsz itt egy név nélküli oldalon. Ha visszaolvasol rájössz, hogy te voltál az aki elkezdte osztani az észt, ami nincs. Segítséget kértem erre te jöttél és szétfröcskölted a nyálad...

2011. szept. 12. 21:22
 19/21 anonim ***** válasza:
33%

sipirc az ágyba..elmúlt nyolc óra...

felesleges volt megelőlegeznem neked a bizalmat, hogy megérted a lényegét a mondanivalómnak.....én tévedtem, amikor felnőttként kezeltelek......igazán sajnálom, hidd el többé nem fordul elő

2011. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Most aztán telesírtam a kispárnám... de tényleg!


Fizetheted a pszichiáteremet! Teljesen összetört a lelki világom! Hova is küldjem a számlát? Milyen névre?

2011. szept. 12. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!