Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági, vagy marketing...

Tinker Bell kérdése:

Gazdasági, vagy marketing diplomát szeretnék. Ajánlanátok olyan főiskolát ahol ezt levelezőn tudnám elvégezni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a marketing és a gazdaság és szeretnék ilyen irányultságú diplomát, viszont dolgozok így csak levelezőn tudnám elvégezni. A középiskolában tanultam marketinget és gazdasági tárgyakat, marketingből emelt szintű érettségim van. Nem most végeztem a suliban, de érdekelne egy diploma megszerzése.


Tudnátok iskolát ajánlani, ahol ezt levelezőn tudnám elvégezni, lehetőleg minél kisebb tandíjjal?


Köszönöm!


2011. szept. 11. 21:00
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, hogy sajnos már nem fogom megtudni, hogy ki is ez az igazán belevaló, tisztelettudó, okos, értelmes, marketing osztályvezető... kár érte...


Kíváncsi volnék, hogy az üzlettársakat is ily módon kezeled felnőttként, egyenrangúként mint engem a kommentjeidben?

2011. szept. 12. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!