Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 évesen járhatok esti...

17 évesen járhatok esti középiskolába?

Figyelt kérdés
Néztem hogy vannak olyan középsulik ahol heti 2-3szor ker bejárni este. Lehetséges ez számomra? Ha igen tudtok ajánlani ilyen sulikat ?
2011. okt. 27. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
17 évesen még nem mehetsz, ezt direkt felnőtteknek találták ki azoknak akik korábban nem érettségiztek le valamilyen okból.
2011. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én estin végeztem és csak 18 év felett lehetett beiratkozni. de igazából 25 alatt nem nagyon volt senki.
2011. okt. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van olyan iskola 18 év alattiaknak ahova csak heti 3szor kell mondjuk bejárni ? Jó tanuló vagyok de sajnos dolgoznom kéne és nem tudok bejárni heti 5 napot!
2011. okt. 28. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Van digitális középiskolai képzés(, de lehet csak 18+). Mely szerint csak konzultációkra kell bejárnod. A tananyagot, házikat, mindent elektronikus úton kapsz meg. Vizsgáznod viszont kell, és fizetős!

Nem tudom mi az oka annak, hogy dolgoznod kell (családot fenntartani? gyermeked van, és miatta?) de esetleg kérhetsz olyat, hogy tegyenek át magántanulónak. Itt is kell vizsgáznod, viszont a képzés államilag finanszírozott. Tanáraid itt is küldhetnek elektronikus úton különféle segédleteket. De könyveket tuti meg kell vásárolnod.

Azt nem tudom, hogy így kaphatsz e diákigazolványt (nagy kedvezmény utazáskor), családi pótlékot(plusz bevétel), és ingyenes e a digitális képzés, valamint milyen procedúrákkal jár az, hogy magántanuló lehess.

Nézz utána ennek a két opciónak.

2011. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most hova jársz?
2015. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most hányadikba jársz?
2015. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!