Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek után felvesznek egy erős...

Ezek után felvesznek egy erős középiskolába?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kaptam egy figyelmeztetőt a testnevelés tanáromtól. Bár jeles tanuló vagyok nagyon félek hogy ez miatt nem fognak felvenni egy jó gimnáziumba.
2011. okt. 7. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Nem az ellenőrződ fogják nézni,hanem a jegyeid meg a felvételi eredményed....

szóval nem fog semmit számítani

Bár olyat már hallottam,hogy szóbeli felvételikor kértek ellenőrzőt, de akkor meg "elhagyod" vagy "otthon felejted"...

2011. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a diak a felvetelinel azt valaszolja, hogy "elhagytam" vagy "otthonfelejtettem", akkor az azt jelenti, hogy a jelentkezo diak trehany, nemtorodom, alapveto dolgokra nem figyel, ergo nem veszem fel, mert hulye.

Az en leosztasomban sokkal becsuletesebb, ha tesibol van ugyan egy figyelmeztetese (ki tudja, talan epp nem szepen ugrotta az tigrisbukfencet, nem erdekes) viszont a jegyei a fontos tantargyakbol otos, akkor inkabb felveszem a jo nevu sulimba, mert nem fogja a rossz tanulmanyi eredmenyevel lerontani a hiret. (mint egy felelotlen hulye, aki elfelejt/elhagy es meg hazudik is)

2011. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha lesz szóbeli is az iskolában,akkor MINDIG megnézik az ellenőrzőt,és nem fog benne túl szépen mutatni.

A jó gimnáziumokban pedig szokott lenni szóbeli.

2011. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen. :)

Ha a legfőbb tantárgyakból jeles vagy és az írásbelit is jól teljesíted, biztos, hogy behívnak szóbelizni. A jobb helyeken bekérik az ellenőrzőt (mint ahogy a füzeteket, okleveleket és haosnló dolgokat is) és bizony látni fogják a figyelmeztetést és bökni fogja a szemüket.

De ha a szóbelin remekelsz, akkor simán, azonnal felvesznek.

A testnevelés nem a legfontosabb tárgy és ha nem tesi szakos osztályba jelentkezel, amúgy sem számít túlzottan. Ráadásul ha a szövege is olyan, hogy semmi komolyat nem szűrhetnek ki belőle, pláne nem fogják komolyabban figyelembe venni. Szóval igen. Ezek után is felvehetnek. Ha nem vesznek fel, az nem ezért lesz.

2014. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!