Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vajon megéri továbbtanulni/fel...

Vajon megéri továbbtanulni/felsőoktatásban résztvenni?

Figyelt kérdés

Van egy szakmám. A szakmám telített, nem meglepő.

Gondolkoztam rajta, hogy ha már munkát nem találok, hát újra próbálkozom a felsőoktatással, valamilyen hiányszakmában (már ha van ilyen...). De! Itt a fityisz, az új oktatási törvénytervezetek alapján nagyon körülményes, talán még lehetetlen is lenne a továbbtanulás.

Mi éri meg, munkát keresni és elvállani a legrosszabat is vagy bepróbálkozni újra diáknak lenni?


2011. dec. 4. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképp megpróbálnám a tanulást. Ha mást nem, munka mellett levelezőn tanulnék, így nagyjából a tandíj is fedezve lenne.

Ha látsz magadban kellő kitartást és eléggé elszánt vagy, simán vállald be! :)

2011. dec. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én csak ahhoz vagyok elszánt, amiben látok jövőt

(és nem, a jövőt nem én teremtem magamnak, hanem mi sokan együtt, egymásnak)

2011. dec. 5. 02:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne minket kérdezz gondold végig miben látod a jövőd.
2011. dec. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de a véleményem nem magam formálom egyedül

én is csak infók alapján tudom eldönteni, hogy miben van jövő, erre is vonatkozik a kérdésem

de te roppant intelligens választ adtál -.-"

2011. dec. 5. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Legyél jós annak roppantul van jövője
2011. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!