Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
4-es tanuló vagyok egyetemre kellene menni, csak engem nem érdekel igazán semmi, nézegettem a szakokat,lehetőségeket, egyik rosszabb mint a másik, nem tudom mit tegyek.
2012. jan. 4. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább azt leírhatnád mit szeretsz a legjobban, mi az amit a legjobban utálsz, és semmiképp sem mennél tovább vele, miből a legjobbak a jegyeid. Teszel majd emeltet vagy csak közép, van nyelvvizsgád, egyéb pluszpontod, stb.?
2012. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így sehova. Menj el dolgozni, adj magadnak egy évet, majd ha tudod, mit szeretnél csinálni, akkor jelentkezz, különben elvesztegeted az államis féléveid, aztán szívás van.
2012. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
közepet teszek mindenből semmi pluszpont de kéne valahova de olyan sz*r szakok vannak mind hülyeség :S
2012. jan. 4. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudsz választani nézd meg milyen OKJ-s képzések vannak, ha sikerül olyat kifognod még pluszpontot is ad különböző szakokra, de pár év múlva meg lehet újra kell tenned valamit emelten, mert nagyon be akarják vezetni a kötelező emeltszintű érettségit. Gondolom te is láttad, hogy lehet nem követelik meg az egyetemek konkrétan az emeltet, de nem épp olyanok a pontszámok, hogy csak úgy simán be lehessen jutni sok szakra.
2012. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!