Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis Egyetem gyógytornás...

CatalinaSylvia kérdése:

Semmelweis Egyetem gyógytornász szak?

Figyelt kérdés

Szeretnék mindent tudni. Mit gondoltok az ezen az egyetemen való képzésről, milyenek a tanárok (segítenek-e vagy magunkra vagyunk utalva), milyen a kolesz?

Azok válaszát várom, akik a Semmelweis-re járnak!

Előre is köszi.



2012. jan. 15. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
minket jogin orrba szájba szivatnak. A tanár mondja a diáknak h ez egy erős 4 es felelet volt de látja h tudja 5 re majd elküldi egy karóval ... :D
2012. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a jog? Nem is értem :S


Én az ETK-ra járok, bár dietetikára, de első évben ugyanazok a tárgyak az összes szaknak. Anatómia, alkalmazott biológia ami nehezebb tárgy első félévben, de egyáltalán nem lehetetlen. 2. félévben pedig élettan, az elvileg még nehezebb. A tanárok segítőkészek sztem, legrosszabb esetben csak 2 nap múlva válaszolnak az emailedre, de ezen kívül majdnem mindenki nagyon segítőkész!

A koliba elsőre viszont nagyon nehéz bekerülni, mert alig van hely egy ekkora számú karnak. A gólyák közül kb 40 embert vettek fel, de 2. félévben majdnem mindenkit aki jelentkezett, mert kirakták azokat akik nem fizettek. Hátránya az, hogy drága (14 és 18 ezer forint), amiért csak egy 2 fős szobát kapsz :S És messze van a sulitól. (legalábbis a nagyobbik koli)

Ha vmi kérdésed van még, írj bátran! :)

2012. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Koli a Hajdú u-ban
2018. júl. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!