Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a szóbeli érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát még csak a magyar érettségimen vagyok túl:) A többi majd 17.én (Szurkolj:P)

Szerintem a szóbelizés sokkal jobb mint az írásbeli, főként ha tudsz valamit:P:) A tanáraid segítőkészek lesznek, nem fognak direkt szívózni, legalábbis a legtöbbnek az a célja h. minél jobban sikerüljön az érettségid:)

A vizsgadrukk pedig olyan tudást fog előhozni amiről nem is tudtál h. létezik ,én is így voltam Vele emelt magyaron:D

Ne izgulj, jó buli:) Ezt nem utólag mondom hihetsz nekem, még nekem is vannak vizsgáim:)

Sok Sikert

2009. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szóbelivel az a bajom,hogy tudni kell egy csomó ténanyagot...írásbelire meg elég volt átolvasnom.Az a helyzet,hogy 12 évig tanultam,kicsit elegem van.Nem tudom mi lesz,eléggé félek tőle...de csak 24én lesz.
2009. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sok sikert a szóbelihez!
2009. jún. 11. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!