Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező/Esti tagozaton be...

Levelező/Esti tagozaton be kell jelentkezni a Munkaügyi központba?

Figyelt kérdés
30 igazolatlannal sikeresen kirúgattam magam az iskolából, 18 elmúltam. Szeretnék másik iskolába átmenni levelezőre vagy estire. Nemtudom ez lehetséges-e? Dolgozók gimnáziumát mondták még nekem, az nemtudom milyen és hogy kell bejárni... Mindenképp szeretnék valami iskolát, tehát folytatni akarom a tanulást. Csak aztmondják be kell jelentkeznem a munkaügyi központba ha estire/levelezőre megyek és ha dolgozók gimnáziumába is. Ez igaz? Valaki egy konkrét felvilágosítást írhatna. Köszönöm szépen.
2013. jan. 7. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kötelező regisztrálnod, de a saját érdekedben célszerű. Talán akkor az önkormányzat majd állni fogja a tb-det.
2013. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!