Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Molekuláris bionikát PPKE-n...

Molekuláris bionikát PPKE-n és SZTE-n kívül hol lehet még tanulni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
külföldön
2013. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak ezen a két egyetemen? :O Nem tudnál hasonlókat mondani, ötöt kell beírnom
2013. jan. 20. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Hasonlót? Biológia eléggé hasonló. Én azt sem tudom, mi ez, de ha Te tudod, talán azt is jobban tudod, mi hasonlít rá.
2013. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

csak a felvi.hu-n kéne kikeresni a szakot és rögtön választ kapnál a kérdésedre.

[link]

2013. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Az az igazság, hogy az Felvin nem nagyon igazodok ki... de összeszedem magam, elvégre egyetemista leszek :)
2013. jan. 21. 16:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A biológusnak kb semmi köze hozzá. Talán BME biomérnök inkább, de az is eléggé más. PPKE a legjobb, ott "találták ki" 2008-ban ezt a szakot neves professzorok.


Jó kis szak, és suli :) 75-100-as keretszám lesz hozzá, tavaly mikor felvettek engem, 95-ös volt. Szerintem 395-410 körül lesz a ponthatár. Matek emeltszintű érettségivel járnál legjobban szerintem, ugyanis arra lesz a legnagyobb szükséged első időkben. Minden mást megtanítanak alapoktól.

2013. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kérdésre a válasz. Nem lehet máshol. Szóval vegyenek csak fel a PPKE-re, kellenek az okos jófej gólyák :P
2013. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

csak az eeeSSSZZZ, a Téééé, a kib.szott EEEE.

SZTE <3

2013. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Huh oké :D Szóval két egyetem :) Igazából mind a kettő nagyon tetszett az Education, meg az is, amit utánaolvastam.

Úgy számoltam, hogy ha érettségiig befejezem a középfokú nyelvvizsgám, akkor olyan 438 pontom lesz, ha nem, csak 410... az viszont necces, inkább szeretnék biztosra menni.

Viszont azt nem tudom, hogy mivel matekból nem fogok emeltezni (tudom, kellene, de eredetileg orvosira szerettem volna menni, ezért nem vagyok faktos)- és ugye a matekon kívül egy tárgyat lehet választani.

Namármost :) ha bioszból és fizikából is emeltezek (amik közül egyet lehet választani)- akkor a másik nem fog beleszámítani? Az emeltért kapott 50+ pont sem?

2013. jan. 23. 15:50
 10/12 anonim ***** válasza:

+100 pont van, azt csókolom. Ezt bármiből összerakhatod igazából. Viszont max 100. Pl én ezért nem emelteztem két tárgyból, mert volt nyelvvizsgám, meg FSZ papírom is, így felesleges volt.


Viszont a bionikán (PPKE) eleinte nagyon durva volt nekem a matek, főleg az az alien nyelv ahogy tanították, meg a rengeteg bizonyítás. Viszont hozzá lehet szokni idővel, még ha középfokon értél is matekból. Eleinte bioszhoz semmi köze nem is lesz a dolgoknak. Inkább kémia, biokémia, biofizika... Aztán majd később spec tárgyak.

2013. jan. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!