Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki aki a Veres...

Van itt valaki aki a Veres Péter gimibe volt vagy megy szóbelizni emelt bioszból és kémiából?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyenek a vizsgáztatók, jófejek, kedvesek??

2013. jún. 7. 23:19
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Én is kihagytam egy évet, tavaly sajnos nem vettek fel :(

Gratulálok, nagyon jók lettek az írásbelijeid :) 422 ponttal sztem nem kell félned annyival tuti felvesznek. Holnap pedig szorítok Neked. :)) Majd írd meg hogy ment.

2013. jún. 11. 21:46
 12/38 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem sikerült jól a kémia szóbeli :-(, biztos,h lehúztam vele az írásbelim eredményét :-(. A tételt amit hùztam,kb ősszel olvastam el legutóbb,mert annyira lényegtelen résznek tartottam . Neked hogy ment a biosz?
2013. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
ja,meg nekem más vizsgáztatók voltak,2 nő és 1 férfi.
2013. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Mit húztál?? Jajjj hát nekem meg a kémiám amilyen jól sikerült olyan rosszul sikerült a biosz :((( Annyira elvagyok keseredve egésznap csak ezen jár az agyam. És az a durva h nagyon könnyű tételt húztam, és elsőre tökre örültem neki aztán mikor elkezdtem mondani kb semmit se pipálgattak a lapon, és a végén olyanokba kérdeztek bele hogy húúú. Az se tudtam a végén h fiú vagyok vagy lány. :(

38 pontot szerettem volna elérni de már örülök ha 30at kapok. És így kb 380 pontom lesz ami nagyon nem biztos h elég lesz Szeged gytk-ra bár mindenki pontcsökkenést mond de nem hiszem h 389ről lemenne 380ra :(

2013. jún. 13. 18:07
 15/38 A kérdező kommentje:

Jaa am ezt húztam :

"A tétel: ozmózis (fogalma, mechanizmusa(pl energetikai szempontból), biológiai jelentősége: növények gázcserenyílásainak működése, emberben szöveti nedv keletkezése, nefronban visszaszívás, tejcukorérzékenység, oka)

B tétel: szimbiózis (fogalma, 3 példa, endoszimbióta elmélet 2 bizonyítékkal, emberben hol vannak bélbaktériumok, mi a jelentőségük, meg a szöveggel kapcsolatban volt kérdés, ami a bélbaktériumokról szólt,és még hogy miért tudnak jól alkalmazkodni a baktériumok, milyen problémát jelent ez a gyógyászatban)"

2013. jún. 13. 18:09
 16/38 anonim ***** válasza:
Elég lesz, nyugi!:-)
2013. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Nekem is könnyű volt a tételem kémiából,csak azért számított mégis nehéznek,mert olyan rész,amit kb.mindenki csak egyszer olvas el,én legutóbb 7 hónapja. Azt hittem,h ezzel kapcsolatos kérdést max a C tételbe raknak be,de tévedtem :-(. Ja egyébként a tétel: kolloidok típusai,jellemzésük,többkomponensű rendszerek csoportosítása és jellemzése, szol-gél állapot kialakulása. Alig lehetett belőlem vmit kihùzni :S Félek,h annyira lehùzza ez most az írásbelimet,h még 410 pontom se lesz :-( Én tegnap voltam teljesen ki :( Ráadásul arra,h mi a ponthatár,még 1,5 hónapot kell várni. Tönkreteszik a nyarunkat :S
2013. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
És tényleg,egyébként rendesek voltak bioszon?
2013. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

én már annak is örülnék ha tudnám hány pontot adtak a szóbelire, meg persze a ponthatárokat is szeretném már tudni csak annyira félek h nem kerülök be.

Hát egyáltalán nem voltak kedvesek, két nő és egy pasi volt bent, nem tudtam a választ, erre a nő beszólt nekem h na erre is találjon ki valami okosságot. Egyáltalán nem voltak olyan hű de segítőkészek. Ha nem tudtam valamit nem azt h rávezettek volna, hanem jó akkor ugorjuk át ezt is.

2013. jún. 13. 19:29
 20/38 anonim ***** válasza:
Én is örülnék,ha tudnám,hány pontot kaptam a szóbelire,akkor legalább már meg tudnám saccolni,h mekkora esélyem van. Ha tudnám már most,h nem vettek fel,akkot legalább már tudnám,h el kezdjem-e beszerezni az anatómia könyveket és válasszam ki,h melyik koleszba akarok menni,v ha nem vettek fel,akkor újból nekiesni a kémiának (bár ennek még a gondolatától is hányingerem van). :S Egyébként tényleg eléggé bunkók voltak veled a szóbelin :S szerintem amùgy maga a biológia könnyebb tantárgy,mint a kémia,viszont érettséginél pedig a kémia könnyebb. Legalábbis a biológia tùl sok mindent foglal magába,ezért kb bármit lehet szóbelin kérdezni..
2013. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!