Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki aki a Veres...

Van itt valaki aki a Veres Péter gimibe volt vagy megy szóbelizni emelt bioszból és kémiából?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyenek a vizsgáztatók, jófejek, kedvesek??

2013. jún. 7. 23:19
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom :( Mondjuk tény,h biosz szóbelin eléggé szemetek voltak veled :S

De ne keseredj el,ha nem sikerül,mostmár tényleg csak néhány százalékkal kell jobbat írnod,mint tavaly.

Én is eléggé bizonytalan vagyok,h most akkor bekerülök-e,vagy nem, éppem ezért elterveztem egy csomó mindent,hogy ha nem vennének fel,mit fogok csinálni. Olyab dolgokat,amikre mindig is vágytam,és ha orvosira bekerülnék,nem tudném őket megcsinálni kb. soha. Szóval ne keseredj el,inkább próbálj ki új dolgokat! :-)

2013. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Mármint néhány százalékkal kell jobbat írnod,mint idén,és nem mint tavaly. Elírtam.
2013. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Nekem már ez is a 2. próbálkozásom volt, de többször már nem szeretném megpróbálni, belefáradtam...
2013. jún. 28. 11:29
 34/38 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Akkor teljesen feleslegbe megy a sok tanulásod,és lehet,h később meg fogod bánni,h nem tartottál ki. Én addig próbálkozom,amíg nem sikerül.
2013. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ne keseredj el és semmiképp ne add fel!


Ahhoz, hogy bekerüljek oda, ahova jelentkeztem 15 pontot kell csökkennie a ponthatárnak:(( Szerintem nekem nem jön össze idén, lehetetlen, hogy ennyit csökkenjen..de én sem adom fel!

2013. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
HAHÓÓ, Mégis felvettek Téged is! Na erre nem számítottál! :D
2013. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Hát igen nem számitottam rá de nagyon örülök neki :-):-)
2013. júl. 24. 22:12
 38/38 anonim ***** válasza:

Igen,mikor megláttam a ponthatárokat,gondoltam,h azok,akik már lemondtak arról,h felveszik őket,össze fognak esni a boldogságtól..:-)

Nekem 414 pontom van,azt hittem,h épp h csak be fogok kerülni Szegedre,erre 30 ponttal haladtam meg a ponthatárt...:D

2013. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!