Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek felvesznek gimnázi...

Szerintetek felvesznek gimnáziumba?

Figyelt kérdés
7.osztályos voltam..és csütörtökön lesz bizonyítvány osztás és rettegek hogy milyen lesz. sajnos lesz vagy 6 3-om..anya nagyon lefog szidni..de most jöttem rá hogy egész évben tanulni kellett volna..na már mindegy ez van.jövőre mindig tanulni fogok.a felvételit meg megpróbálom megírni jól. de anyától félek,meg attól hogy nem vesznek fel a gimnáziumba..segitsetek!

2013. jún. 17. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Eléggé széles skálán mozognak ma Magyarországon a gimnáziumok színvonalai, tehát egy nem túl elitbe minden bizonnyal, de ha nagyon rágyúrsz a felvételire és jól is sikerül, sőt még a 8. félévid is jó lesz, akkor akár egy jobb gimibe is felvehetnek.

Kitartás! Én szurkolok neked! Gondolj arra, hogy saját magadnak tanulsz, tudom közhelyesen hangzik, de felnőttként még hálát fogsz adni magadnak!

Még egyszer, sok sikert! Hajrá! :))


Nem feltétlenül, olyan rossz az a 3 hármas, miből kaptad?

2013. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát..még igazán nem tudom..kémia,földrajz,biológia ,nyelvtan,matek talán meg fizika...
2013. jún. 17. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!