Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv. Próbálom minél rövidebbre...

Üdv. Próbálom minél rövidebbre írni, de kérlek olvassátok el! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Informatika ágon tanulok, most voltam 0. éves nyelvi előkészítős, de egy foci balesetnek köszönhetően meg kellett műteni a térdemet. Az orvosom egy rendkívűl normális ember, de tényleg, egyszerűen le döbbentett,mert erre felénk az orvosok 95% tuskó, már sportolhatok mert hála neki jól sikerült a műtétem, és nagyon tetszik ez az orvoslás, mert mióta megműtött nagyon sok minden le zajlott bennem, és nagyon sok mindent áttértékeltem, jó képességű gyerek vagyok( nem csak fényezem magam) de sajnos kicsit lusta, ortopéd sebész szakágon van ő, és azt szeretném megérdeklődni, hogy ha én elvégzem ezt a +4 évet még , lehet belőlem orvos, és nem e kell mondjuk valami biológia szakos középsuliba átmennem, stb. Válaszaitokat előre is köszönöm, 15/F

2013. jún. 20. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és még valami: ez kb. mennyibe kerülne mondjuk?:)
2013. jún. 20. 22:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvosira nem előfeltétel az, hogy ilyen szakirányú középiskolát végezz. Emelt szinten kell biológiából és fizikából/kémiából érettségizni. Az érettségi ingyenes, akármennyit is csinálsz belőle. Általános orvosi képzésre kell jelentkezned felvételkor (valamelyik intézménybe: Semmelweis, PTE, SZTE, DE). Ez 6 éves, majd ezután lehet szakosodni. A sebészet még 7 évet jelent. Ha emelett döntesz, akkor sok sikert és kitartást mert nem lesz egy sétamenet :)
2013. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2013. jún. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!