Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségeim vannak /...

Milyen lehetőségeim vannak / Mit tegyek, ha nem vettek fel sehova?

Figyelt kérdés
Halasztanom kell 1 évet, és nem tudom mit csinálhatnék ilyenkor.

2013. júl. 24. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulj ki valami szakmát, menj el dolgozni, vagy tanulj nyelvet. Sok lehetőség van.
2013. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézz szét az OKJs tanfolyamok között

23év alatt nagyon sok ingyenes!


1év meg nem a világ vége jövőre sikerülni fog

2013. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, OKJn gondolkoztam, de abból olyan kéne, ami ad gyakorlatot is, különben nem sokat ér úgy.
2013. júl. 24. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idei évet én is halasztottam, közben tanultam folyamatosan, és megcsináltam még egy nyelvvizsgát. Utólag azt mondom nem igazán érte meg, mert egészen más helyre jelentkeztem, mint tavaly. Ide pedig már tavaly is meglett volna a pontom, de biztos nem volt hasztalan :)
2013. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress egy munkat, ja 100%ig biztos vagy hogy abba az irányban akarsz továbbtanulni, ha nem, akkor pedig johet a szakma, nyelv stb, es jovore ujra! :) Sok sikert! Kíváncsiságból Megkérdezhetem, hogy hova nem vettek fel?
2013. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gépészmérnök és Járműmérnök szakokra jelentkeztem több helyre is. Csak mindenhol hatalmas túljelentkezés volt :(
2013. júl. 27. 08:03
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg jövőre, addig legalább keresel egy kis pénzt ;)
2013. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!