Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakiskola befejezett 10....

Al1 kérdése:

Szakiskola befejezett 10. osztályos bizonyítvánnyal van lehetőségem esti gimnázium 11. osztályba folytatni a tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel más az ütem a szakiskolában és a gimikben, lehet, hogy 10.-től kell járnod majd az estiben, mert a szakiskola 9-10 nem fedi a gimi 9-10-et. Én szakközép 9-10-et jártam ki, úgy mehettem estibe a 11-be.
2013. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
van lehetőséged igen a legtöbb iskola elfogadja a szakiskolás 9-10.et
2013. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen van,csak sokat kell tanuljál,mert a gimi 100-szor nehezebb,mint a szakközép..:P
2013. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Petrik93 ***** válasza:

11. osztályba felfognak venni téged, csak írnod kell majd az év közepén egy különbözetit. Mondjuk ha te 9. 10.-ben szakiskolán nem tanultál földrajzot, és az esti gimnáziumban meg oktatják, akkor abból különbözetit kell írnod majd.


NEM kell félni, úgy fogják javítani, hogy tutira meg legyen.

Tehát igen, mehetsz 11. osztályba.

Az már más kérdés, hogy utána mehetsz-e 12. osztályba, mert 11.-ben nagyon nehéz a tananyag, és a szakiskolai szint nincs olyan szinten, mint a gimis.


Én tapasztalatból beszélek, én tavaly mentem át estire 11. osztályba, és felvettek. DE meg is szenvedtem vele. Tanulni kell, és akkor talán átjutsz 12. osztályba.

2013. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!