Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Harom eves szakiskolat vegezte...

Harom eves szakiskolat vegeztem romaniaban, kerdesem az lenne hany evet kell sulizzak magyarorszagon az eretsegihez?

Figyelt kérdés
Szoval roman nyelvbol meghuztak a 8.osztaly vegen levo kepessegi vizsgan, ezert nerm indulhattam a kozepsiskolaba, csak harom eves szakira.Mas osztalytarsaim elmentek magyarorszagra mivel ott nem kellett ez a kepesites, es mind leeretsegiztek.Most nekem is van lehetosegem, hogy ott tanuljak estiben, de nem tudom ha ezt a harom evet beleszamolja-e vagy indulok a nullarol.Masik kerdesem ha tud valaki valamit mondani az esti tagozatok szinvonalarol.Sajnos mar 24 vagyok es felek attol hogy ujra suliba jarjak...bar lehet ez csak az en butasagom.Koszi a valaszokat!
2009. nov. 6. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz jobban? Attól, hogy új suliba járj vagy attól, hogy munkanélküli leszel?

4 éves a képzés alapból, nem tudom, hogy beszámítják-e neked azt a 3 évet, de szerintem nem, mert teljesen más oktatási rendszerben is tanultad, teljesen más tantárgyakkal.

A sulitól nem kell félned, ha jót választasz, a színvonal sem lesz alacsony, illetve az estiseket és levelezősöket mindig könnyebben átengedik érettségin.

Sok sikert!!!

2009. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!