Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolai szakképzést...

Milyen főiskolai szakképzést ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni és gondolkozom rajta, hogy egy ilyen 2 éves főiskolát bevállalnék, mivel ezzel még lehet el is tudnék valahol helyezkedni, viszont nem tudom, mi az amire esetleg igény van, vagy valami érdekes szak érdekelne. Idegenforgalmat tanulok, de nem igazán érdekel ez az idegenvezetős része, vendéglátás inkább, de úgy az egész szak nem igazán a szívem csücske, csak kényszerből választottam. Gondolkodtam azon, hogy külföldön pincérkednék, de ezt fősuli után is tudnám csinálni, ha nem találnék azzal valami melót éppen. Köszi előre is a tippeket, 18F

2013. dec. 4. 16:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!