Van koztetek olyan, aki kulfoldon szerzett erettsegi bizonyitvannyal rendelkezik, de Mo-on felvetelizett egyetemre? Miutan felvettek, beiratkozaskor fel kell mutatni az erettsegi bizonyitvanyt?

Figyelt kérdés
Ha a kulfoldon szerzett kozepiskolai bizonyitvany/erettsegi nincs honositva, ebben az esetben csak az adott felsooktatasi intezmenyben valo tanulasra ervenyes..E-felvetelikor a masolata be kell kuldeni az Oktatasi Hivatalnak, de az eredeti peldanyt az adott felsooktatasi intezmenyben beiratkozaskor fel kell mutatni. Ha valami elteres van, vagy hamis, akkor a felvetel ervenytelennek minosul. Tenyleg beiratkozaskor fel kellett mutatni???

#felvételi #honosítás #felvi.hu #külföldi érettségi bizonyítvány
2013. dec. 19. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Be kell mutatni

(Magaddal kell vinni beiratkozáskor)

2013. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért?

Probléma?

2013. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a beiratkozásnál minden okirat fénymásolatát be kellett tenni egy borítékba, amit kaptunk.
2013. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak azert kerdeztem, mert mar egyszer felveteliztem es valahol elhagytam az egyik kozepiskolai bizonyitvanyomat, csak egy szkennelt peldanyom maradt..talan az is eleg lesz
2013. dec. 21. 18:39
 5/5 A kérdező kommentje:
amikor en felveteliztem meg 2009-ben akkor nem kellett felmutatnom a bizonyitvanyokat...ha jol emlekszem
2013. dec. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!