Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki a Szegedi...

Van itt olyan aki a Szegedi Tudományegyetemre jár biológia alapszakra és levelezőn?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hogy működik az egész levelező rendszer, milyen időközönként kell bejárni? a szükséges az anyagot elküldik, de a könyveket mindenki magának szerzi be vagy az is beletartozik az államilag támogatott képzésbe?
2014. jan. 16. 21:05
 1/3 Grielean válasza:

Szia!

A levelezős rendszer úgy működik, hogy az előadásokat tömbösítve kapjuk meg, péntek-szombati alkalmakkor. Ez havonta 2-3 péntek-szombatot jelent, akkor úgy számolj, hogy péntek délelőtti kezdés és esti befejezés, majd szombat reggeli kezdés és késő délutáni befejezés, tanárfüggően hosszabb-rövidebb szünetekkel.

Az előadáson levetített diasort, illetve egyéb anyagokat, néha külön segédanyagokat is fel szokták tölteni egy internetes felületre, onnan szabadon letöltheti bárki, aki adott félévben felvette az illető kurzust. Könyveket általában csak ajánlják, hogy a kiadott anyag mellé még ebből meg abból lehet tanulni, de ezt mindenki saját magának intézi. Az állami támogatás kizárólag arra vonatkozik, hogy a féléves 200.000Ft-os tandíjat nem kell befizetned.

Üdv,

Egy másodéves hallgató, az SZTE-ről levelezős bioszon ;)

2014. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, minden tiszta így, úgy érzem a levelező tagozat menni fog mert nagyon érdekel a biológia, és még mellette dolgozhatok is.
2014. jan. 17. 19:50
 3/3 Grielean válasza:

Szívesen, és sok sikert a tanulmányaidhoz ;)

Amúgy ha lenne még bármi kérdésed, akár privátban is írhatsz nyugodtan. Még pontosan emlékszem, milyen is volt másfél éve, amikor kezdtem, minden olyan új, és nekem nem is volt még, akitől kérdezhettem :D

2014. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!