Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen lehetséges, hogy...

Egyetemen lehetséges, hogy laptopra jegyzeteljek az előadásokon?

Figyelt kérdés
ELTE-TTK-ra szeretnék menni szeptembertől és laptopra jegyzetelni egyszerűbb és gyorsabb lenne. Megengedett ez?
2010. febr. 10. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt tanárfüggő, másrészt lehet kinéznének onnan, hogy úúú laptopra jegyzetel (mielőtt szólnál, nekem is van, be is szoktam vinni, de nem abba jegyzetelek). Harmadrészt rettentő idegesítő egész órán valaki pötyörészését hallgatni.
2010. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ELTE TTK-s vagyok, hivatalosan megengedett, de én még senkinél nem láttam laptopot.
2010. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb és gyorsabb? Beleértve a képleteket, egyenleteket és az ábrákat is? Én elég sokat jegyzeteltem a TTK-n, és szerintem nem. Töriszakon talán igen.
2010. febr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy megengedett, de nem javasolnám. Én töris voltam, de ott egyrészt nem is szerették, másrészt egyszerűbb a toll és a füzet. Még akkor is, ha tudsz tíz ujjal vakon gépelni.

(nem tudom hogy vagy vele, de én sosem szerettem gépről tanulni, jobb, ha magam előtt látom a dolgokat, ki tudom emelni a lényeget)


Két-három kilóval kevesebbet kell cipelned minden nap, s nem kell azon aggódnod, hogy ellopják. Másrészt gondold el, ha nem csak te szeretnél laptoppal jegyzetelni, hanem kb. 10-en, s csak egy dugalj van. (Nálunk csak egy volt, azt is általában a tanár használta, ha hozott be valamit.)


A képletek, ábrák miatt meg szerintem egyszerűbb is a folyó írás.

2010. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sokkal nehezebb úgy..nem ajánlom én se.
2010. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!