Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás: álmok követése...

Továbbtanulás: álmok követése vagy praktikusság kérdése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre érettségizek, és hát mivel most jelentek meg a ponthatárok, meg most van időm sokat gondolkozni rajta, foglalkoztat a továbbtanulás gondolata. Eleinte angol-német szakos tanári képzésben gondolkoztam Veszprémben, de láttam, hogy van angol-holland szak is Pesten, a holland pedig szimpatikusabb nekem, mint a német, úgy érzem. Van, aki azt mondja, hogy a német mindenhova kell, azzal jobban el lehetne helyezkedni, de én nem szeretnék olyan dologgal foglalkozni, ami nem érdekel annyira, ha van választási lehetőségem. Tudom, hogy még van időm, de nem szeretnék az utolsó pillanatban dönteni. Ti mit gondoltok?

2016. júl. 29. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

már 2 napja érdekel a holland?

#libabőr

2016. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, már régebb óta, csak eddig nem tudtam, hogy van ilyen párosítás is osztatlan képzésben.
2016. júl. 29. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:

és jártál holland tanárhoz?

mert ugye hiába szeretnél vele foglalkozni, ha egyedül vagy vele az országban

2016. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemesebb angol-németre menni, az egy jó alap, és majd választhatónak felveszed a holland nyelvet. Van hasonlóság a holland-német között, tehát így könnyebb is lesz. Meg érettségiből is azért olvass utána, hogy mit kellene vinni.
2016. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!