Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Vecsési Petőfi giimi?

Milyen a Vecsési Petőfi giimi?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és nagyon érdekel engem a vecsési gimi.aki odajár vagy járt kérem írjon róla véleményt!a tanulásról,az órákról, a tanárokról, a felvételiről, a közegről, stb. előre is köszönöm!

2016. nov. 10. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attól függ milyen tanuló vagy most és érettségi után mik a terveid
2016. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tavalyi átlagom 4,6 idén is olyan 4-5-ös tanuló vagyok,csak 1-2 tantárgyból rontottam 3-asra,ami reál. Utána még nem tudim mik a terveim,csak azt tudom,jogy érettségizni szerdtnék. Illetve hogyan lehet tagozatot választani?
2016. nov. 11. 09:49
 3/11 anonim ***** válasza:

német nemzetiségi iskola így van német nyelvi előkészítő, asszem angol is (0. osztály) pár éve egyházi irányítás alá került, kb nekem is hasonló jegyeim voltak mint neked, általában ennél gyengébb diákok kerülnek oda, szóval jó lennél itt is, az érettséginél segítettek a tanárok..., ha komolyabb egyetemre akarsz menni utána akkor kell egy kis extra teljesítmény pluszban, ami egy erősebb iskolánál alapból megvan


ez az iskola egybe van az ált iskolával is szóval mindenhol nyüzsögnek a kicsik és az is lehet, hogy elsősök termében vannak órák

2016. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Huuu,nem semmi

Es ha azelott nem tanultam nemetet az baj?

2016. nov. 11. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
nem mert két részre osztják az osztályt és a gyengébben mindent megtanítanak az első évben
2016. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Vecsesi vagyok, nagyon sok ismerosom oda jar es nem annyira szeretik, a normalis tanarok atmennek masik iskolakba, a szinvonal borzasztoan alacsony es meg akik odajartak altalanosba is csak azert jelolik meg, hogy legyen valami, ha sehova nem veszik fel oket...
2016. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Huu,nem semmi...
2016. nov. 12. 13:12
 8/11 anonim válasza:
Vannak sokkal jobb iskolak a kozelben...
2016. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az nem is kérdés de valakinek ez a jó
2016. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csak azok járnak oda gimibe akit sehova máshova nem vettek fel.
2017. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!