Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet ilyet? Jó ötlet? Csinált...

Lehet ilyet? Jó ötlet? Csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
én 7.es vagyok az unokatesóm 6.as és ha egy ikolába vesznek fel és ha én 0.ba megyek és ha ő elballagott és ha ő a 9.el kezdi akkor osztálytársak leszünk.
2010. máj. 1. 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg max évfolyamtársak lesztek, osztálytársak nem valószínű. Mellesleg minek?
2010. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miért évfolyam?:O
2010. máj. 1. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát miért.. Mert külön osztály. Én is öt évfolyamosba járok, de nulladik után nem csapódtunk össze egyik osztállyal se. Attól, hogy egy idő után behozzátok egymást, illetve egyszerre végeztek, még külön osztály maradtok. Ugyanúgy mint a mostani évfolyamtársaiddal.
2010. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 czibles ***** válasza:
mert ő mégis honnan fogja tudni az angolt és az informatikát azon a szinten, ahol ti tartotok?
2010. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na igen, ez így van ahogy előttem mondták. Tuti nem fogtok 1 osztályba kerülni.
2010. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nos először is nem érdemes ilyenekkel matekozni...25 éves vagyok, és van barátom aki megmaradt általános iskolából, pedig nem jártunk egy iskolába...szóval ne kombinálj... a barát veled marad életed végéig.....summa: számolj, de ne számold ki... amúgy meg nem tudom, dilettáns vagyok ezzel kapcsolatban,de tudom mire vagy kíváncsi:D
2010. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!