Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bizonytalan vagyok a FAKULTÁCI...

Bizonytalan vagyok a FAKULTÁCIÓ-választásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek segítsetek faktválasztásban!

Gimnáziumba járok, jelenleg 8.-os vagyok.

Minden tantárgyból ötös vagyok (nem mindegyikből öt egészes)

Nincs kedvenc tantárgyam, nincs elképzelésem a jövőmről. Azt mondják, jó vagyok angolból és matekból. Az angolt tényleg szeretem is, jól beszélem a nyelvet, de szerintem nincs értelme, mert ha minden jól megy akkor már 11.-ben le nyelvvizsgázom. Utána meg semmit se csinálnánk órákon. Igaz matekból is jó vagyok, de szerintem nem a legjobb. Német a második nyelvem, nagyon nem szeretem a nyelvet, tehát azt sem választanám. Töri-föci: jelenleg jó a tanár, de nagyon sokat kell tanulni. De azért a föcit szeretem. Irodalomból borzasztó rossz vagyok, olyan gyengén tudok fogalmazást írni, gyenge a képzelőerőm, a szókincsem fejleszthetetlen (mármint úgy érzem) pedig sok könyvet olvasok. Infó-rajz-média meg nem igazán érdekel. Biosz-kémia: már megfordult a fejemben az, hogy orvos leszek (bőrgyógyász) de úgy láttam családom arcán, hogy inkább lemondtam róla. Kémiát pedig nem is értem, tehát az is lemondva. Asszem minden lehetséges tantárgyat felsoroltam. Remélem, segítetek nekem!



2017. jan. 8. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányat kell választani? Amúgy a matekkal nem tudsz melléfogni az szinte mindenhova hasznos lesz ha majd tovább tanulsz.
2017. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kötelező választani? Ha nem, ne válassz semmit. Ha kötelező, válaszd az angolt. A nyelvvizsga még nem a nyelvismeret csúcsa. Ha érdekel a gyógyászat, válaszd a bioszt vagy a kémiát, az még nem kötelez semmire.
2017. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 1-et kell választani
2017. jan. 8. 15:08
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 az a baj, hogy kötelező....
2017. jan. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!