Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Turizmus-vendéglátás szak...

Turizmus-vendéglátás szak BGE-n vagy BCE-n jobb?

Figyelt kérdés
(Kérlek ne azt irogassátok, hogy nem lehet elhelyezkedni vele, kínait, angolt tanulok, azt majd megoldom.)

2017. jan. 14. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Itt már volt erről egy jó kis vita:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

Én BGE-s vagyok, szeretem, tetszenek az órák, hasznosak, és már most rengeteg munkalehetőséget ajánlanak, akár csak diákmunkaként.

Szerintem ha tanulsz nyelveket, motivált vagy és tényleg érdekel, akkor vágj bele. Ráadásul van duális is, én nem azon vagyok, de 3 ismerősöm igen, nekik nagyon tetszik, hogy már most kipróbálhatják magukat, és elvileg a BGE gyakorlatiasabb. A nyílt napokat ajánlanám, engem az is segített meggyőzni.:)

2017. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!