Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 9 osztalyom van, varronö...

9 osztalyom van, varronö OKJ-es bizim. 25 eves vagyok. Hol tudnek Tolna megyeben a legrövidebb idön belül erettsegit szerezni? Cimet is küldhettek ha tudtok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
sajnos nem tudok segiteni, de megkerdezhetem, miert a kutyak temakorben tetted fel a kerdest?
2008. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a nevtelen segitseget,nem is tudtam hogy a Petöfiben van esti k./mivel bonyhadi vagyok/
2008. okt. 11. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet csak 9 osztályod?
2008. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyszerűen: 98/99 előtt kezdte az ált. iskolás tanulmányait, ebből következik, hogy 16 éves koráig volt tanköteles.

A középiskolákban próbálkoznék, de ahhoz, hogy érettségizhess az érettségi tantárgyakból be kell fejezned az iskola által követelt tanulmányokat. /osztályozózni kell/ és ez után lehet érettségire jelentkezni. Az esti tagozaton nem tudom, ez hogyan működik. Az iskola tud felvilágosítást adni.

2008. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!