Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen orvosi iskola van Pest...

Milyen orvosi iskola van Pest megyében, ahol tovább tudok tanulni fogorvosnak? Milyen eredménnyel juthatok be?

Figyelt kérdés

Üdv!


16 éves vagyok és fogorvosnak szeretnék tovább tanulni. Nyelvi előkészítőre jártam, most fejeztem be középiskolában az első évemet. Kémia,biológia 5-ös fizika 4-es! És középfokú német nyelvvizsga.

Ha év végéig megmaradnak ezek az eredmények, esélyes vagyok rá, hogy bekerüljek orvosi iskolába?

4-es átlag bőven megvan!

Ha ezt tartom és lerakok hozzá egy német felsőfokút, bekerülhetek?Miből kell emelt szintű érettségit tennem? Mit válasszak szabadonválasztottnak?


És hol van Pest megyében olyan iskola, ahol tovább tudok tanulni fogorvosnak?


Köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 14. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
480-ra gondoltam, bocsi :) Amúgy is 500-as pontrendszernek hívják és az sem igaz, szóval :)
2010. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nah akkor csak hogy érthető legyen (sorry, de mindent rosszul írtál szinte...)

Max 480 pont.

Ebből max 80 a pluszpont.

A 80ból maximum 50-et lehet nyelvvizsgával elérni.

Egy középfokú 35 pont, felsőfokú 50 pont.

Az emeltszintűért pedig 40 pont jár (30% felett, és csak akkor, ha felvételi tárgy és abból számolják a pontokat).

De kérdező, bogarászd a felvit:)

2010. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!