Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után hogyan végezhet...

Érettségi után hogyan végezhetek el szakmát adó tanfolyamot ingyen, nyáron, munka mellett?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem.Ingyenes képzést szeretnék elvégezni nyáron,munka mellet hétvégenként vagy este még felsőfokú tanulmányaim megkezdése előtt,hogy könnyebben találjak munkát suli mellé.

Pl.:eladóra vagy hasonló szakmára gondolok.


19/L Jász-Nagykun-Szolnok megye


2010. jún. 26. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha eladó szeretnél lenni, akkor ahhoz nem kell semmilyen képzés, legalábbis nekem van olyan ismerősöm aki ruhaüzletben (Pull and Bear) dolgozik és nem végzett ilyen tanfolyamot.
2010. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy nyár nem lesz elég.
2010. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legfeljebb gyorsitott elo-s levelezo tanfolyammal lehetne nyaron megcsinalni egy szakmat ado tanfolyamot, de az nem ingyenes. Tanfolyamok altalaban szept-tol juniusig vannak. Inkabb tanulj nyelvet a nyaron. Hasznosabb lesz kesobb.
2010. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!