Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A somogyvámosi Krisna-völgybe...

A somogyvámosi Krisna-völgybe hogyan lehet tagként bekerülni?

Figyelt kérdés
Tehát hogy vki ott élhessen, velük. Gondolom nem fogadnak be mindenkit csak úgy,de sajnos ezt elfelejtettem megkérdezni. Honlapjukon sincs fent. Vagy egyáltalán nincs "tagfelvétel"?
2010. aug. 2. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Odamész, köszönsz, megkérdezed. :D
2010. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem fogok azért kétszáz kilométert utazni, hogy ezt megkérdezzem. Ha nincs értelmes válaszod, minek írsz?
2010. aug. 4. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező, ez nem vall túl nagy értelemre!

Nyilván olyanok kerülhetnek oda, akik elfogadják a hitelveiket. És ők is csak korlátozott számban, mert biztos, hogy nem férnek mind ott el.

Én nem fogok oda kerülni, mert nem fogadom el a hitelveiket, és csak mert közösségbe akarok kerülni, azért megnézem, hogy hova társulok!


A véleményem az, hogy nagyon sok hívük olyanokból áll, akik inkább érzelmeiktől vezettetve, valamilyen közösséget akartak csak maguknak, mert bizonyos hitelveik a józan ész hátárán kívül vannak. És itt nem a "természetfelettiben" való hitről beszélek elsősorban, hanem sokkal racionálisabb dolgokról. Pl. a gombák kérdése.

2010. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

na igen ..


de egyébként fogadnak újakat néha, még beavatási szertartás is van, már egyszer volt ilyesmi kérdés, és akkor valaki elmesélte részletesebben

2010. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, miért nem vall nagy értelemre, hogy megkérdeztem. Az is nyilvánvaló, hogy olyanok kerülnek oda, akik elfogadják a hitelveket. Miért nézel hülyének?


uolsó: sajnos nem találtam ilyen kérdést, pedig rákerestem. ha senki sem tudja, majd max. jövőre megkérdezem.

2010. szept. 6. 23:10
 6/6 p64 válasza:

itt az oldalon találtam:

Guruttama Dasa vagyok,

a Magyarországi Krisna-tudatú Hívők közösségének lelkésze

elérhetőségem: gtd@1108.cc

vagy érdeklődj a krisna.hu oldalon vagy akár a fészen a krisna tudatú hívők oldalán, vagy a Bp.-i 3. kerületi Lélek Palotája Krisna központban, vagy pl. Bp., Govinda klubban,

2018. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!