Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki hogy éli túl-munkanélküliek?

Ki hogy éli túl-munkanélküliek?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja nincs munkám, tartalékaimat augusztusban élem fel...10 év után létszámleépítés miatt szépen kirúgtak.

Kinek mióta nincs munkahelye, vagy akinek már van, az hogy vészelte túl, míg talált új állást?


2010. aug. 4. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor munkaügyi központ által szervezett tanfolyamokra megyek, most is azon vagyok és angolt és számítástechnikát tanulok. Előtte pedig bioszt tanultam és leérettségiztem belőle. Most van időd tanulni, tovább fejleszteni magad, mert nem jó rágódni a múlton (tapasztalat)
2010. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pályakezdő alkalmazott matematikus vagyok, és egy éve nem találtam állást, mert mindenhova tapasztalt munkaerőt keresnek, és nekem nincs tapasztalatom.

Ősztől programozó informatikus szakra fogok járni.

2010. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. nov. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!