Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs egy sztár akire...

Miért nincs egy sztár akire felnézhetünk?

Figyelt kérdés

Százával nyomják ki itthon a celebeket(Győzike, SP, Barbee meg még pár ezer), de ennek ellenére egy sincs akire felnézhetnénk.

Csak nézzétek meg külföldet, Shakirára milyen büszkék lehetnek? Vagy a BEATLES-re, vagy csak az ABBA-ra kell gondolni.


2010. aug. 11. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Azért nem minden nap születnek ilyenek. Sajnos már csak az egynyári tiniket nyomják manapság zenei téren, esély sincs konszolidált zenekarnak/zenésznek. Győzike meg no comment...
2010. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert Magyarországon nem a tehetséges művészek vannak a középpontban, hanem az ilyen celebek, akiket Te is leírtál. Őket nyomják minden médiumban, nem az igényes, értelmes zenét. Ebben van a pénz, és ma csak ez számít.
2010. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hát én a magyar sztárok közül csak Lolát bírom, de nem szoktam hallgatni a számait és nem is tudok róla semmit,csak ha megkérdezik hogy ki a kedvenc magyar sztárom? akkor azt mondom hogy ő.

Néhány külföldi sztárnak bezzeg kívűlről tudom az életrajzát. A magyarok meg szembejöhetnek velem az utcán fel se ismerném őket. XD

Vagyis: a magyarok bénák. :(

2010. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne sztárokra felnézni?


Nézz fel apádra, ha tisztességes ember.


Nézz fel nagyapádra, mert sok olyat látott, amit tíz másik ember nem.


Nézz fel anyádra, mert megszült, etetett, és kidolgozza a belét, hogy gondoskodjon rólad.



Sztárokra felnézni? Melyik állat találta ki, hogy semmittevő, semmirekellő "sztárokra" kéne felnézni?

2010. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem nálunk is vannak közéleti személyiségek, akikre fel lehet nézni, csak velük nem lehet eladni semmit, mert nem botrányos az életük, és nem rohannak minden egyes sztorijukkal az újságokhoz (pl. Kentaur vagy Lévai Blázs, hogy a saját kedvenceimet említsem-bár ezt is embere válogatja, hogy ki kit tisztel)... A zenében meg amíg a Viva a mértékadó, ahol a célközönség a 10-14 év, akiknek az a fontos, hogy az előadó legyen "cuki", addig ne is várjuk, hogy igényes, idősebb előadók által készített zenéket játsszanak... világhíres meg tőlünk senki sem lesz, mert a világ nagy slágerlistáira szökőévente egyszer kerül fel olyan ember, aki nem amerikai vagy angol...
2010. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!