Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mi történik a melegekkel?...

Most mi történik a melegekkel? Mit tiltanak be? Neked mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Elöször olvass utána, miröl van szó mindenfelé, utána kérdezz, ha valami még nem világos!

Egyébként ez az egész az ország szégyene, emellett teljesen értelmetlen látszatintézkedés is, minden eredmény nélkül, csak arra jó, hogy az embereeket egymás ellen hergeljék és ne arra figyeljenek, amire kellene!

2021. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10. kérdés a témában csak a mai napon! ez valami új rekord lesz
2021. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hol ??? Melyik kategóriában? Csak mert én eddig egyet láttam...
2021. jún. 14. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
persze hogy nem láttad mert nem is kerested. ha láttad volna akkor azokat olvasgatnád, és nem az ezrediket írnád ki
2021. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyet sem írtam ki. Normálisan kérdeztem,melyik kategóriában van.Amúgy akik gyakorin is ilyen bunkók azok a való életben is ilyen szánalmasak?
2021. jún. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!