Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kell viselkedni egy...

Hogyan kell viselkedni egy nyilvános szaunában?

Figyelt kérdés

Wellness fürdőbe fogok menni /sosem voltam még/. A szaunáról azt írták, hogy fürdőruhamentes. Meg azt is hogy fürdőlepedő van. Azzal mit kell csinálni?

Mennyi ott a meztelenség?



2022. ápr. 23. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magad köré tekered.

Combözép - mell fölött.


Arra is ülj, sose a fára!


Ha nem vagy szégyenlős le is hajthatod magadról meztelenfe de alattad mindig maradjon.


Ledz aki ledobja, lesz hervadt idegen kuki és női cici.


Ha nem birod ezekez kijössz.

2022. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És természetesen nem bámulni egyiket sem 😃
2022. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
(behányni tilos)
2022. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálom, hogy saját törölközőt mindig viszek. Akkorát, amekkorát kényelmesen a derekamra tekerhetek (férfi vagyok). A kapott lepedőt csak a padra szoktam leteríteni, arra ülök. Úgy teszem le, hogy a lábam alá is érjen, nem vizezem össze a padot.

Szaunából kijövet mindent felakasztok a fogasra és meztelenül zuhanyozok.

A medencében is ruha nélkül ülök. Sajnos néha látni egy-egy szégyellős hölgyet, aki lepedőstöl mindenestöl bemegy a melegvizes medencébe. Nem csak baromi higiénikus, de nevetséges is ahogy a vizes hurkák felúsznak a nyakába.

Igen, látsz majd meztelenséget, de normális emberek nem bámulják egymást.

2022. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!